Уряд вводить принцип презумпції наявності трудових відносин. Чому нова ініціатива може дорого обійтись бізнесу.

14 березня 2021

Наприкінці лютого на розгляд ВРУ подано 2 законопроекти, які забороняють продаж ліків особам, які не досягли 14 років. Лише у Києві з початку року зафіксовано 25 спроб дитячих самогубств через прийняття численної кількості різноманітних пігулок.

08 березня 2021

У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 5091, яким передбачено нові умови для первинного ринку нерухомості. Юлія Томко пояснює, чи зможе документ захистити права інвесторів і навести порядок на ринку нерухомості

01 березня 2021

На початку лютого Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт №1111 про фінансовий лізинг. Які можливості відкриває перед українцями ухвалений закон читайте в статті Роман Кобець

14 лютого 2021

За одними з останніх досліджень, близько 3 млрд людей в світі, тобто орієнтовно 40% населення щодня користуються соціальними мережами, обмінюючись фото, відео, реакціями на пости друзів, публікують дописи та залишають коментарі. По факту торгівля, спілкування, обмін інформацією, а отже, велика частина життя кожного з нас перемістилися у соціальні мережі. Це диктує нові правила, які рано чи пізно знайдуть належне, повне й чітке правове регулювання.

12 лютого 2021

слідкуйте
за нами у Facebook

підписуйтесь на
email-розсилку

Зв'язатися з юристом!

Будь ласка, залиште свої контакти

Підписатися
на новини

Найактуальніші новини
INPRAXI LAW надходитимуть на вашу електронну пошту.

Дякую

Ми зателефонуэмо вам найближчим часом

Ми використовуємо файли cookie з метою узагальнення інформації про користувачів та подальшого вдосконалення роботи сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ви погоджуєтесь на використання INPRAXI LAW файлів cookie у відповідності з нашою Політикою.