Парламент у квітні має намір розглянути в другому читанні законопроєкт №4364. Його норми обмежать розмір комісій за еквайринг, що їх банки стягують з бізнесу. Цей документ став предметом палкої дискусії між представниками банківського ринку, що виступають рішуче проти таких обмежень, і торговими мережами, які з радістю чекають, коли нові вимоги набудуть чинності.

05 квітня 2021

Кожна особа рано чи пізно стикається з питаннями спадкування. Відповідно до ст. 1216 Цивільного кодексу України (далі — ЦК України), спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). При цьому, за загальним правилом, до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті (ст. 1218 ЦК України).

05 квітня 2021

Парламент вперше встановив чіткі правила на колекторському ринку і обмежив спілкування колекторів із боржниками, що, на думку експертів, має зупинити терор «чорних колекторів». Роботу колекторів почнуть контролювати і банки, які їх наймають, і Національний банк.

05 квітня 2021

Міністр економіки Ігор Петрашко зробив заяву про наміри співпрацювати з ритейлерами у питанні стабілізації цін на товари першої необхідності. Передбачається, що стримування росту цін та забезпечення доступності товарів буде досягнуто шляхом переговорів з гравцями ринку, при цьому експортні обмеження та інші види державного втручання у ринкові відносини вводити не планується.

23 березня 2021

Нотаріальна палата України виокремила з чергового дайджесту практики Верховного Суду щодо судового захисту права власності ключові позиції стосовно державної реєстрації прав на нерухомість. Висвітлені позиції Верховного Суду стосуються таких питань як залучення державного реєстратора у якості відповідача, скасування рішень державного реєстратора, суб'єктний склад відносин держреєстрації, самочинне будівництво, витребування майна з чужого незаконного володіння.

23 березня 2021

слідкуйте
за нами у Facebook

підписуйтесь на
email-розсилку

Зв'язатися з юристом!

Будь ласка, залиште свої контакти

Підписатися
на новини

Найактуальніші новини
INPRAXI LAW надходитимуть на вашу електронну пошту.

Дякую

Ми зателефонуэмо вам найближчим часом

Ми використовуємо файли cookie з метою узагальнення інформації про користувачів та подальшого вдосконалення роботи сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ви погоджуєтесь на використання INPRAXI LAW файлів cookie у відповідності з нашою Політикою.