В рамках market entry desk юристи INPRAXI LAW здійснюють правовий супровід інвестора при будь-якій формі виходу на український і зарубіжні ринки: відкриття представництва, реєстрація компанії, створення спільного підприємства / державно-приватне партнерство, Greenfield і Brownfield інвестиції.

28 вересня 2021

Вероніка Волинець взяла участь у вебінарі "Частка у статутному капіталі – актуальні питання та сучасні тенденції"

17 вересня 2021

8 вересня в рамках модуля Право інтелектуальної власності від Академії консалтингового бізнесу Оксана Духовна провела вебінар щодо захисту авторського права, об'єктів авторського права і особливостей їх правового захисту

09 вересня 2021

Парламент у квітні має намір розглянути в другому читанні законопроєкт №4364. Його норми обмежать розмір комісій за еквайринг, що їх банки стягують з бізнесу. Цей документ став предметом палкої дискусії між представниками банківського ринку, що виступають рішуче проти таких обмежень, і торговими мережами, які з радістю чекають, коли нові вимоги набудуть чинності.

05 квітня 2021

Кожна особа рано чи пізно стикається з питаннями спадкування. Відповідно до ст. 1216 Цивільного кодексу України (далі — ЦК України), спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). При цьому, за загальним правилом, до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті (ст. 1218 ЦК України).

05 квітня 2021

слідкуйте
за нами у Facebook

підписуйтесь на
email-розсилку

Зв'язатися з юристом!

Будь ласка, залиште свої контакти

Підписатися
на новини

Найактуальніші новини
INPRAXI LAW надходитимуть на вашу електронну пошту.

Дякую

Ми зателефонуэмо вам найближчим часом

Ми використовуємо файли cookie з метою узагальнення інформації про користувачів та подальшого вдосконалення роботи сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ви погоджуєтесь на використання INPRAXI LAW файлів cookie у відповідності з нашою Політикою.