Команда INPRAXI LAW захистила інтереси Компанії Групи Rengy Development, яка займається інвестуванням і розвитком проектів у сфері відновлюваної енергетики в країнах Східної Європи і СНД, в судовому спорі з Державною архітектурно-будівельною інспекцією України і довела законність будівництва Компанією двох нових сонячних електростанцій.

10 квітня 2020

Роман Кобець, старший юрист, адвокат INPRAXI LAW в рамках спецпроекту "Бізнес на карантині: онлайн-марафон з виживання під час кризи"! від Академії консалтингового бізнесу надасть відповідь на одне з таких питань а саме "Господарське право: чи є такий форс-мажор підставою для уникнення відповідальності і відсутності санкцій?"

06 квітня 2020

31 березня 2020 року Верховна Рада України прийняла закон яким запроваджується так звана «земельна реформа» (№2178-10) і відкривається ринок земель сільськогосподарського призначення. Що зміниться з 1 липня 2021 року, коли закон набере чинності?

02 квітня 2020

Наслідки від поширення коронавірусу у світі вже неминучі як для багатьох держав світу, так і для бізнесу. Проте комерційні компанії зараз відчувають не тільки вплив зовнішніх чинників на власну діяльність. Попри бажання влади підтримати бізнес і ухвалення відповідних законів, деякі діючи норми не додають оптимізму бізнесу і досі. Про обмеження НБУ щодо запізнення із зарахуванням валютної виручки і що робити експортерам під час карантину

01 квітня 2020

Поки в світі ліки від коронавірусу не винайдені, народні депутати дали дозвіл на застосування до осіб, хворих на COVID-19, не зареєстрованих в Україні лікарських засобів, рекомендованих іншими країнами. Незважаючи на те що пацієнти мають надати свою згоду на використання таких ліків, відповідальність за наслідки все одно лягає на медиків

31 березня 2020

слідкуйте
за нами у Facebook

підписуйтесь на
email-розсилку

Зв'язатися з юристом!

Будь ласка, залиште свої контакти

Підписатися
на новини

Найактуальніші новини
INPRAXI LAW надходитимуть на вашу електронну пошту.

Дякую

Ми зателефонуэмо вам найближчим часом

Ми використовуємо файли cookie з метою узагальнення інформації про користувачів та подальшого вдосконалення роботи сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ви погоджуєтесь на використання INPRAXI LAW файлів cookie у відповідності з нашою Політикою.