Головна Медіа Новини Війна за 2%: як в Україні планують знизити ставки на еквайринг

Війна за 2%: як в Україні планують знизити ставки на еквайринг

05 квітня 2021

Верховна Рада 19 лютого ухвалила в першому читанні законопроєкт №4364. Головною задумкою цього документа було зближення українського ринку безготівкових платежів з європейським. Але коли законопроект попрямував на доопрацювання до другого читання, з’явилася ідея внести до нього норми, що обмежують розмір еквайрингових комісій, стягуваних банками з бізнесу під час безготівкових платежів. Наприклад, при оплаті картою через POS-термінал або за операціями в інтернеті.

Ухвалення законопроєкту має простимулювати появу фінтех-компаній, розвиток платіжних продуктів і сервісів. Зокрема, в законодавчому полі буде закріплено дев’ять видів платіжних послуг. Наприклад, зарахування коштів на банківські рахунки, переказ коштів між власними рахунками клієнта банку, перекази без відкриття рахунку, тощо.

Джерело: Mind.ua

слідкуйте
за нами у Facebook

підписуйтесь на
email-розсилку

Зв'язатися з юристом!

Будь ласка, залиште свої контакти

Підписатися
на новини

Найактуальніші новини
INPRAXI LAW надходитимуть на вашу електронну пошту.

Дякую

Ми зателефонуэмо вам найближчим часом

Ми використовуємо файли cookie з метою узагальнення інформації про користувачів та подальшого вдосконалення роботи сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ви погоджуєтесь на використання INPRAXI LAW файлів cookie у відповідності з нашою Політикою.