Головна Практики Антимонопольне та конкурентне право

Антимонопольне та конкурентне право

Конкуренція є рушійною силою економіки, а тому успішний бізнес за сучасних умов вимагає постійної підтримки та забезпечення власної конкурентоспроможності.

У практиці антимонопольного та конкурентного права INPRAXI LAW бачить свої завдання в допомозі клієнтам у побудові економічно вигідної стратегії розвитку їх бізнесу при суворому дотриманні вимог антимонопольного законодавства, в ефективній протидії недобросовісній конкуренції, а також у захисті інтересів клієнтів під час розгляду спорів в Антимонопольному комітеті України і судах.

Варто додати, що наші спеціалісти активно співпрацюють з державними органами і науковим співтовариством: керуючий партнер Владислав Волинець та радник INPRAXI LAW Оксана Духовна з 2017 року входять до складу Науково-експертної ради при Антимонопольному комітеті України.

Ключові контакти

Владислав Волинець

Керуючий партнер, адвокат

Семен Кравцов

Асоційований партнер, aдвокат

Оксана Духовна

Партнер, aдвокат

Тетяна Лавренчук

Юрист

Зв'язатися з юристом!

Будь ласка, залиште свої контакти

Підписатися
на новини

Найактуальніші новини
INPRAXI LAW надходитимуть на вашу електронну пошту.

Дякую

Ми зателефонуэмо вам найближчим часом

Ми використовуємо файли cookie з метою узагальнення інформації про користувачів та подальшого вдосконалення роботи сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ви погоджуєтесь на використання INPRAXI LAW файлів cookie у відповідності з нашою Політикою.