Головна Практики Вирішення спорів

Вирішення спорів

Управління судовими ризиками і системний підхід команди INPRAXI LAW до розроблення судової стратегії стали запорукою ефективного захисту інтересів клієнтів та досягнення поставлених цілей. Багаторічний успішний досвід участі у судових спорах усіх інстанцій та юрисдикцій дозволив здобути серед клієнтів репутацію компетентного юридичного радника.

У судовій практиці INPRAXI LAW пропонує комплексний супровід судових справ у різних сферах, зокрема захисту права власності, прав інтелектуальної  власності, честі, гідності та ділової репутації, інвестицій, зовнішньоекономічної діяльності, корпоративних відносин, захисту економічної конкуренції, земельних відносин, банківської та страхової діяльності, банкрутства, трудових відносин, сімейних відносин, спадкування, податків та митних платежів тощо.

Ключові контакти

Владислав Волинець

Керуючий партнер, адвокат

Семен Кравцов

Асоційований партнер, aдвокат

Оксана Духовна

Партнер, aдвокат

Вероніка Єрохіна

Радник, aдвокат

Тетяна Лавренчук

Юрист

Роман Кобець

Юрист, адвокат

Олексій Усачук

Юрист, адвокат

Зв'язатися з юристом!

Будь ласка, залиште свої контакти

Підписатися
на новини

Найактуальніші новини
INPRAXI LAW надходитимуть на вашу електронну пошту.

Дякую

Ми зателефонуэмо вам найближчим часом

Ми використовуємо файли cookie з метою узагальнення інформації про користувачів та подальшого вдосконалення роботи сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ви погоджуєтесь на використання INPRAXI LAW файлів cookie у відповідності з нашою Політикою.